ÚPRAVY:

– Práce s položkami zboží – jejich vkládání do dokladů a následný přepočet klouzavé ceny (PNC).
– Výpočet přecenění a kurzových rozdílů se zaměřením na již jednou přeceněné a částečně hrazené doklady, následná tvorba počátečních stavů banky a pokladny v cizí měně.
– Rearchivace cele databáze.

 

ÚPOZORNĚNÍ NA ÚPRAVU LICENCOVÁNÍ doporučujeme aktualizovat v době provozu technické podpory.
– nasazen nový skript odlaďující problém zobrazeného hlášení „Překročen počet instalací“ vyskytující se u některých strojů způsobený provedením aktualizace Windows. Po provedení této aktualizace Vám bude zobrazeno toto hlášení včetně následného okna s „Výjimka“ a nebude se možné do programu přihlásit, aby jsme trvale odstranili tuto situaci je potřeba tento problém narovnat s naší podporou, která je k tomuto úkonu poskytována zdarma. Po provedené aktualizaci je potřeba volat na linky naší technické podpory a vzdáleně se připojit prostřednictvím programu TeamViewer (jejíž licenci naše společnost vlastní) V případě, že TeamViewer nemáte instalován spusťě si jej přes náš přímý pro-link na webových stránkách www.winduo64.cz /Podpora/Vzdálený přístup. V případě, že jej instalován máte připravte si pro připojení Vaše ID a Heslo.
Kontakty naleznete také na našich webových stránkách www.winduo64.cz – Linky technické podpory jsou k dispozici PO-PA 9:00-11:00, 12:00-15:00 hodin tel. 596 248 585, 596 248 545.